logotyp WP

Dla niej, dla niego – wybierz smartwatch idealny!

Kupowanie prezentów nie jest prostą sztuką. Nie dość, że podarek nie może się powtarzać, to jeszcze powinien być indywidualnie dopasowany. W tym roku nie zajmuj się przyprawiającymi o ból głowy łamigłówkami i spraw najbliższym prezent idealny – smartwatch! Z naszym poradnikiem dobierzesz odpowiedni model do każdego.

Smartwatch – dlaczego to prezent idealny?

Choć już od dawna nie ma konieczności noszenia przy sobie zegarka, wciąż wielu ludzi nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez charakterystycznego ciężaru na nadgarstku. Zegarki stały się bowiem nie tylko urządzeniem mierzącym upływ czasu, ale też wizytówką podkreślającą styl i charakter posiadacza.

W ostatnich latach zyskują coraz bardziej na popularności – wszystko dzięki postępowi technologii. Dzisiaj nawet wielcy entuzjaści szwajcarskiego zegarmistrzostwa korzystają z zegarków cyfrowych, czyli smartwatchy.

Dlaczego? Głównie za sprawą ich wielofunkcyjności. Współczesne smartwatche potrafią stać się prywatnym asystentem treningowy, motywatorem do wprowadzania zdrowych nawyków, odtwarzaczem muzyki czy organizerem spraw bieżących, nie tracąc przy tym nic z uroku klasycznych zegarków. Mało tego – dzięki funkcji personalizacji tarcz dają użytkownikom możliwość wyrażenia siebie oraz dopasowania wyglądu urządzenia do aktualnej okazji i stylizacji.

Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla siebie, czy też dla bliskiej osoby, wśród smartwatchy Huawei znajdziesz ten właściwy model. Odpowiedz na kilka prostych pytań i poznaj smartwatch dopasowany do potrzeb obdarowywanej osoby.

Oferta smartwatchy Huawei jest rozbudowana i zróżnicowana. Zainteresowani znaleźć mogą zarówno większe, masywniejsze modele, o wyrazistej bryle, które zapewne zyskają uznanie w oczach panów, jak i mniejsze zegarki, najczęściej doceniane przez kobiety. Te drugie często posiadają zgoła biżuteryjne bransolety oraz błyszczące elementy w odcieniach srebra i złota, które podkreślają ich elegancki charakter.

Różnice w szerokości koperty mogą wynosić nawet do 5 mm, co w świecie zegarków jest wartością niebagatelną! Warto zatem wybrać swój wymarzony smartwatch, biorąc pod uwagę także szerokość nadgarstka.

A jak sytuacja przedstawia się w przypadku funkcjonalności? Modele umownie uznane za damskie w niczym nie ustępują swoim męskim odpowiednikom, a w przypadku zegarków Huawei część z nich może się pochwalić usługą dzienniczka menstruacyjnego. To niezwykle przydatna funkcja dla kobiet.

Różnice w rozmiarze wpływają także na pojemność baterii – drobniejsze zegarki zazwyczaj częściej będą widywać się z zestawem ładującym, jednak w przypadku smartwatchy Huawei wytrzymałość baterii jest na dobrym lub wręcz bardzo dobrym poziomie w każdym modelu.

Smartwatch dla niej czy dla niego?

Wybierz co Cię interesuje, masz na to:

9sekund