logotyp WP

Szykujemy wyprawkę dla ucznia. Dopasuj zestaw do twojego dziecka

Kiedy chodziłam do szkoły, szykowanie wyprawki było jednym z najprzyjemniejszych momentów całego roku szkolnego. Wybór okładek zeszytów, idealnego tornistra, piórnika, a nawet gumki do ścierania był tak trudny, jakby od niego zależało powodzenie w nauce. Jeśli masz podobne wspomnienia ze swoich szkolnych lat, teraz na pewno chętnie do nich wrócisz, tyle że w nieco innej roli.

Jako rodzic możesz czerpać z kompletowania uczniowskiej wyprawki równie dużą radość, jak dawniej. Co prawda teraz zakup wszystkich potrzebnych do nauki akcesoriów jest twoim rodzicielskim obowiązkiem, ale nie wyklucza to traktowania szkolnych zakupów jak zabawy. A my mamy pomysł na to, jak tę zabawę umilić.

Wskaż nam, dla kogo planujesz zakup wyprawki. Dla chłopca czy dziewczynki? Dla ucznia podstawówki czy dorastającego licealisty? Czy twój młodociany uczeń jest typem sportowca, artysty czy małego naukowca? To wszystko może mieć znaczenie przy zakupie szkolnych akcesoriów. Na pewno pamiętasz, jak wraz z twoimi zainteresowaniami i wiekiem zmieniało się twoje podejście do potrzebnych do nauki przedmiotów. Tak samo jest z twoim dzieckiem.

To, co? Gotowi? Zaczynajmy!

Wybierz co Cię interesuje, masz na to:

9sekund